Pārlekt uz galveno saturu

Pieteikuma anketa

Vienotajā rekrutēšanas platformā, tiešsaistē aizpildot pieteikuma anketu, var pietiekties šādiem dienesta un apmācības veidiem: profesionālajam dienestam, valsts aizsardzības dienestam un dienestam Zemessardzē, kā arī studijām Latvijas Nacionālajā aizsardzības akadēmijā, rezervistu militārajai pamatapmācībai un studējošo speciālajai militārajai apmācībai. Pirms sākt pieteikšanos, rūpīgi izvēlies dienesta veidu, kuram Tu vēlies pieteikties!

Lai tiešsaistē sāktu aizpildīt pieteikuma anketu, Tev vispirms būs nepieciešams autentificēties, izmantojot kādu no vienotājā pieteikšanās modulī piedāvātajiem autentifikācijas veidiem, piemēram, ar eID karti, eParaksts, eParaksts mobile un kvalifiicēto Smart ID vai caur savu internetbanku. Pieejama arī vairāk nekā 10 valstu lietotāju pārrobežu autentifikācija (Other EU countries).

Pieteikuma anketā Tev valsts valodā būs jānorāda dzimšanas dati, informācija par dzīvesvietu un militāro pieredzi, ja tāda ir bijusi, kā arī informācija par civilo izglītību un darba pieredzi. Aizsardzības ministrijas un Nacionālo bruņoto spēku vajadzībām iegūto personas datu apstrādes nolūks – kandidāta atlase izvēlētajam dienesta veidam. 

Neskaidrību gadījumā sazinies ar mums.

Tava nākotne sākas šeit!

Autentificēties